Autodrom Słomczyn

Możemy oficjalnie uznać sezon 2023 za rozpoczęty. Zgodnie z tradycją spotkaliśmy się w gronie blisko 40-stu motocyklistów i motocyklistek skupionych wokół BMW Klub Motocykle Polska i Forum BMW Klub Motocykle Polska Klub na torze, aby w bezpiecznych warunkach obudzić najlepsze motocyklowe nawyki i aby na długi weekend majowy każdy uczestnik mógł wyruszyć po solidnej dawce przypominająco-szkoleniowej.

Szczególnie cieszy, że wdrażamy przy tej okazji w bezpieczne arkana jazdy kolejne pokolenia, kiedy uczestnikami są rodzice z nastoletnimi adeptami motocyklizmu. Po raz kolejny nam się to BARDZO PODOBA i zachęcamy wszystkich, niezalenie od dosiadanych motocykli, do takiego podejścia. To się bardzo chwali!

W tym roku nasze umiejętności szlifowaliśmy na Autodromie Słomczyn, a o szkolenie zadbali po raz kolejny instruktorzy z JC Group. To było bodajże dziesiąte szkolenie torowe organizowane pod auspicjami Klubu. Tym samym kontynuujemy program szkoleniowy na różnych torach, chcąc uniknąć znużenia „jednym obiektem”. To co nas cieszy, że z roku na rok ta inicjatywa cieszy się coraz większą popularnością i jest już na stałe wpisana w kalendarz wydarzeń organizowanych przez BMW Klub Motocykle Polska i oczekiwanych w kwietniu każdego roku. Na pewno za rok zobaczymy się ponownie, kwestia tylko gdzie. Pomysł już jest, tylko pozostała organizacja…
Ogromne podziękowania dla Janusza Czai i ekipy JC GROUP za w pełni ciekawe szkolenie, za cierpliwość w tłumaczeniu zadań i za wyrozumiałość dla popełnianych błędów, a przede wszystkim za uśmiech na twarzach i PROFESJONALNE podejście. Nie było lipy i to najważniejsze. DZIĘKUJEMY.

Zapraszamy do naszej społeczności wszystkich miłośników motocykli BMW i do wspólnego uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych przez BMW Klub Motocykle Polska.

Galeria