partnerzy >

Touratech Bielsko

Touratech Bielsko-Biała to kontynuacja tradycji Touratech’a sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów podróżniczych, ich montażu i serwisu motocykli, doradztwa w tematyce wypraw, podróży i przejażdżek. To miejsce spotkań motocyklowych podróżników, w którym zawsze możesz posłuchać ciekawych opowieści, obejrzeć filmy z wypraw, napić się dobrej kawy i zaplanować swój własny wyjazd, a już niedługo, sprawdzić się na naszym moto-torze sprawnościowym.

O Touratech

Touratech produkuje wysokiej jakości akcesoria motocyklowe od ponad 30 lat. Wymagający podróżni motocyklowi z całego świata doceniają jakość niezniszczalnych części. Około 350 entuzjastów motocykli pracuje w siedzibie głównej w Niedereschach, aby zapewnić, że nowe pomysły są zawsze przekształcane w najlepsze produkty dla fantastycznych wrażeń motocyklowych.

Historia i korzenie

Historia Touratecha zaczyna się od dwóch wynalazców. Na początku motocyklowi globtroterzy Herbert Schwarz i Jochen Schanz rozpoczęli opracowywanie wyposażenia motocykli wyłącznie na własny użytek. Hobby szybko stało się zawodem – a nieco później firmą. Touratech został założony w 1990 roku. Wysokiej jakości produkty opracowane na podstawie intensywnych doświadczeń praktycznych trafiały w gusta i potrzeby szybko rozwijającej się sceny podróży motocyklowych na początku lat dziewięćdziesiątych.

Następnie, tak jak teraz, produkty Touratech są produkowane w Niedereschach. Jednak w ciągu ostatnich trzech dekad ta dwuosobowa działalność stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem. Około 350 współpracowników pracuje obecnie nad rozwojem najlepszych akcesoriów motocyklowych. Wszyscy oni są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale jedną cechą wspólną rodziny Touratech jest ich entuzjazm dla podróży motocyklowych. Prawie każdy pracownik jest pasjonatem jazdy motocyklem w wolnym czasie. Na torach pojawiają się zawsze nowe pomysły na jeszcze lepsze produkty.

Najnowocześniejsze technologie

Oprócz wysokich kwalifikacji swoich pracowników, Touratech stawia na najnowsze technologie. Na przykład, podczas gdy siedzenia komfortowe produkowane są w tradycyjny sposób rymarskie, najnowocześniejsze centra produkcyjne i roboty zapewniają precyzję i wydajność w konstrukcjach z blach i rur. Ta wyjątkowa synteza kunsztu i wysoce zautomatyzowanej produkcji high-tech pozwala Touratechowi produkować większość wszystkich komponentów w swojej siedzibie w Niedereschach, a tym samym dotrzymać obietnicy jakości „Made in Germany” w przyszłości. Indywidualna oferta dla motocyklistów – podróżników. Zgodnie z mottem „Made for Adventure” oferta Touratech jest konsekwentnie ukierunkowana na wyposażanie motocykli ADV i odpowiadającego im wyposażenia. Do indywidualnego wyposażenia motocykli  Adventure dostępne są osłony, systemy bagażowe z aluminiowymi kuframi, sakwami i torbami tekstylnymi, fotele, przednie szyby, wysokiej jakości elementy zawieszenia i wiele innych produktów. W dziedzinie wyposażenia dla motocyklistów Touratech opracował również własną gamę wysokiej jakości produktów dostosowanych do potrzeb motocyklistów, od kasków, butów i rękawic po kombinezony tekstylne rodziny Compañero.

Produkcja OEM

Od wielu lat wielu producentów motocykli, takich jak BMW, Ducati i KTM, docenia niezrównaną wiedzę i doświadczenie Touratech. W Niedereschach produkowane są takie części, jak bagażniki na kufry, aluminiowe kufry lub gmole. Nabywcy oryginalnych akcesoriów tych marek premium również korzystają z legendarnej jakości Touratech.

Kontakt: Touratech Bielsko-Biała

43-502 Czechowice-Dziedzice, Kręta 78

575-170-700
biuro@touratech.suzimoto.pl

Zniżki dla klubowiczów: 10% na cały asortyment. Zamówienia przez sklep.

Historia

BMW Klub Polska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse viverra sapien nec pellentesque malesuada. Maecenas eget ipsum tortor.

Członkowie

Poznaj nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse viverra sapien nec pellentesque malesuada. Maecenas eget ipsum tortor.

Partnerzy

Nasze wsparcie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse viverra sapien nec pellentesque malesuada. Maecenas eget ipsum tortor.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Napisz wiadomość: